Karrier

Csapatunkba folyamatosan keresünk kivételes jelölteket.
Kérjük, tekintse át az alábbiakban jelenleg elérhető pozícióikat!

Nyitott pozíciók
Építőipari projektmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

- projektek ajánlatainak irodai előkészítése;

- tenderezések lebonyolítása;

- projekt kivitelezési és pénzügyi ütemtervének elkészítése, nyomon követése, folyamatos frissítése a pénzügyi-számviteli ügyintézővel együttműködve;

- a projektek szerződéseinek előkészítése, a teljesítési igazolások kezelése a pénzügyi-számviteli ügyintézővel együttműködve;

- a projektekhez kapcsolódó levelezések intézése;

- projektépítkezések rendszeres látogatása és fényképes dokumentálása, projektjelentések elkészítése (heti-havi);

- az alvállalkozók folyamatos ösztönzése a határidő betartására és munkájuk (minőségi és időbeni) ellenőrzése;

- elakadások jelzése a felettesnek;

- megrendelések helyszíni átvétele;

- pótmunkaajánlatok irodai előkészítése;

- projektekhez kapcsolódó egyéb ad-hoc felmerülő feladatok ellátása.

Ami nem feladat:

- új megbízások felkutatása;

- új alvállalkozók keresése;

- számlázás, kifizetések kezelése.

Amit kínálunk:

- magas minőségű projektek, igényes megrendelők, kizárólagosan Budapesten;

- változatos, sokrétű feladatok;

- tapasztalattól és teljesítőképességtől függő bérezés;

- igényesen kialakított iroda a Szent Gellért térnél;

- folyamatosan bővülő fiatalos csapat, akik szeretik a humort és szeretnek egymás társaságában lenni;

- még javában épülő és fejlődő cég, mely igényeidre, ötleteidre és tanácsaidra számít, a szervezet belső kialakulásában (is);

- egyéni szakmai fejlődés támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- minimum középfokú, preferáltan építőipari végzettség;

- 3+ év releváns tapasztalat;

- önálló, precíz és rendszerezett munkavégzés;

- problémamegoldásra való képesség;

- hatékony időmenedzselési és prioritáskezelési képesség, fegyelmezett munkavégzés a határidők betartásával;

- magas szintű szervezési és logisztikai képesség;

- határozott személyiség, kiemelkedő kommunikációs képesség;

- igényes megjelenés;

- MS Project, Excel, Word magabiztos ismerete;

- középfokú angol nyelvvizsga.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- felsőfokú, elsősorban építő- vagy építészmérnöki végzettség;

- tárgyalóképes angol nyelvtudás;

- B kategóriás jogosítvány.

Az önéletrajzot az info@prozity.com e-mail címre várjuk, "Jelentkezés Építőipari Projektmenedzser pozícióra" megjelöléssel, megjegyzésben feltüntetve a várt bruttó bérigényt és a lehetséges kezdés időpontját!

Amennyiben valamelyik pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését az info@prozity.com e-mail címre, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink bármelyikén.