Karrier

Csapatunkba folyamatosan keresünk kivételes jelölteket. Kérjük tekintse át az alábbiakban a jelenleg elérhető pozíciókat.

Nyitott pozíciók
Építőipari projektmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

- új projektek ajánlatainak irodai előkészítése

- projekt ütemterv elkészítése, nyomon követése, folyamatos frissítése

- kivitelezéshez kapcsolódó levelezések intézése

- projekt építkezések napi szintű látogatása és fényképes dokumentálása, projekt jelentések elkészítése (heti-havi)

- az alvállalkozók folyamatos ösztönzése a határidő betartására és munkájuk ellenőrzése (minőségi és időbeni)

- elakadások jelzése a felettesnek

- megrendelések helyszíni átvétele

- pótmunka ajánlatok irodai előkészítése

- projektekhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- minimum középfokú, preferáltan építőipari végzettség

- önálló, precíz és rendszerezett munkavégzés

- problémamegoldásra való képesség

- hatékony időmenedzselési és prioritáskezelési képesség, fegyelmezett munkavégzés a határidők betartásával

- magas szintű szervezési és logisztikai képesség

- határozott személyiség, kiemelkedő kommunikációs képesség

- igényes megjelenés,

- Excel, Word magabiztos ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- felsőfokú végzettség, elsősorban építő- vagy építészmérnöki végzettség

- legalább 3 év építőiparban szerzett munkatapasztalat

- angol nyelvtudás

- B kategóriás jogosítvány

Amennyiben valamelyik pozíció felkeltette érdeklődését kérjük küldje el jelentkezését az info@prozity.com e-mail címre vagy vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink bármelyikén.